Fri Fragt over 599kr

NAME IT BABY

Peyote Melange Striktrøje fra Name it - 13252594

Sale price 94,98 DKK Regular price 189,95 kr -50%
Tax included Shipping calculated at checkout.

Størrelse

Materiale

  • Bomuld - Økologisk: 100%

Vaskeanvisninger

  • Maksimumstemperatur 30°C skånsom proces
  • Må ikke tørretumbles
  • Fladtørring
  • Strygning ved en maksimal såltemperatur på 110°C. Dampstrygning kan forårsage uoprettelig skade

Stylenummer

13252594

Farve

Hvid

Brand farve

Peyote Melange

Fragt og levering

  • Fri fragt ved køb over 599kr

Produkt detaljer

Sammensæt det perfekte outfit til dit barn med kvalitets hverdagstøj og skab et behageligt og trendy look.
Fladstrik er en fladstriktype med et rent og tidløst look.
- Produkttype: Strikket pullover
- Halsudskæring: Rund hals
- Ærme: Lange ærmer
- Manchetter: Ribkant ved manchetter
- Lukning: Knaplukning
- Ekstra detaljer: Broderi, Ribkant - Pasform: Normal pasform
- OBS: ADVARSEL! Holdes væk fra ild

Hovedmaterialet i dette produkt indeholder mindst 50% økologisk bomuld.

• Visa

Dine betalingsoplysninger behandles sikkert. Vi gemmer ikke kreditkortoplysninger og har heller ikke adgang til dine kreditkortdata.